Szafa dom dla naszych ubrań – czyli jakie ubrania mieć w swojej garderobie.

Odpowiednio dobrane rzeczy, to istotnie ważne elementy, budowania każdej naszej stylizacji. Temu jako kobiety w swojej garderobie, która jest naładowana po sam sufit. Zaczynając od butów, sukienek, spodni, bluzek i koszul oraz wielu innych rzeczy. Jednak jest to w naszej kobiecej naturze, że lubimy łączyć różne elementy oraz wzory.

Dlatego warto w swojej garderobie odrobinę poeksperymentować. Sama podobnie do was, nie założę czegoś co nie przykuwa mojej uwagi. Tym bardziej nie pasuje do moich norm. Ta sytuacja jest właśnie idealnym przykładem tego, że każdy z nas jest inny. To prawda jest w tym dużo filozofii, lecz pojęcia podobnie do nauk potrafią ze sobą się łączyć. Wiele z nas rozmyśla, z pewnością nie raz nad tym jak dana stylizacja na nas wygląda. I jak może wpłynąć na to jak zostaniemy odebrane przez innych. Zresztą same dobrze wiemy jak czasem z jaką łatwością przychodzi dla nas ocenianie kogoś poprzez wygląd. Wszystkie wiemy, że jest to dość niewłaściwe zachowanie, lecz niestety zdarzy się ono każdej z nas.

swojej garderobieJednak jednej rzeczy jestem prawie na sto procent pewna. Mianowicie pewne miejsca jak również sytuacje, wymagają od nas stroju, który będzie spełniał pewne wymagania. Różnego typu spotkania biznesowe czy uroczystości wymagają od nas eleganckiego wyglądu. Przecież żadna z nas nie pójdzie, na takie spotkanie w pstrokatych stylizacjach. Ponieważ same wiemy, że może to zostać odebrane jako brak szacunku dla naszych rozmówców. Dlatego obok luźnych i wygodnych rzeczy w swojej garderobie, najlepiej swoje stałe miejsce miały ubrania dodające nam powagi. Pozwoli nam zachować pewność, że posiadamy w swojej szafie rzeczy, na każdą okazję.

Zachowanie przez nas pewnego stonowania w swojej garderobie. Zapobiegnie gafie jaka mogła by się pojawić, w tedy gdy nie został on zachowany. I właśnie o to w taki sposób w naszej garderobie nie powinno zabraknąć różnego rodzaju odzieży.

Moim zdaniem, każda z nas w swojej szafie powinna mieć rzeczy przeznaczone na odpowiednie sytuacje. I korzystać z nich, w tedy gdy są one nam ewidentnie potrzebne. Dobrym przykładem mogą być spodnie np. legginsy. Kuch zakup był ukierunkowany naszą chęcią do biegania i do tego tylko będą one nam służyły.
Skąd u mnie zasada rozkładnia ubrania, na okazję i odpowiedni dzień? Gdyż materiał tracąc swoje parametry. Co może przełożyć się na kontuzje oraz powodować otarcia. Dlatego też, myślę że jest to zasada na którą watro zwrócić swoją uwagę.