Moda wiosna lato – pełna inspiracji.

Duży wpływ na nasze stylizacje mają kolory. Pozytywnie wpływają na nasz humor, dzięki nim inni mogą się domyślić jakie emocje akurat w danym momencie w nas panują. Tegoroczne treny będą stały pod znakiem właśnie kolorów. To właśnie one będą miały kluczowe zdanie w naszych stylizacjach. Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej ciepłych stylizacji.

Tegoroczna moda wiosna lato z pewnością upłyną pod wpływem odważnych kolorów, które wraz z początkiem ciepłych dni wpasują się do rozbudzającej się po zimie przyrodzie.

Możemy zauważyć, że róż praktycznie zaczyna pojawiać się w stylizacjach wielu kobiet. Zostaje już obalona tendencja do uważania, że jest to dziecinny kolor. Wyłącznie przeznaczony dla małych dziewczynek. Jeżeli jesteś odważną kobietą warto wiosną odważyć się i założyć sukienki w czerwonym kolorze. Z pewnością dzięki czerwieni nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie. Czerwone sukienki mają to coś w sobie. Lecz równie dobrze inne odcienie czerwieni wpłyną na nasz wygląd.
Kolejnym kolorem, który z pewnością jest wart uwagi będzie baby blue. Jest idealny dla kobiet które lubią wokół siebie rozsiewać romantyczną aurę, w której czują się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

moda wiosna latoBardzo zaskakującym kolorem jaki zaczną podbijać w ostatnim czasie serca projektantów na całym świecie jest łososiowy. I wszystko wskazuje na to że właśnie ten kolor otrzymał awans społeczny co spowodowało, to że obecnie jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Na pewno będzie warto go nosić i spotkamy go na w wielu stylizacjach wieczorowych.
Jednak na dwa kolory, na które sama będę stawiała nacisk podczas wiosennych i letnich dni to mocny żółty oraz zieleń. Według mnie są to dwa kolory, które w okresie moda wiosna lato idealnie wpasują się w promienie słoneczne. Żółty kolor przyczynia się do tego, że czujemy się w pełni radośnie , mamy dużo energii oraz zyskujemy więcej chęci do życia. Podobnie jest w przypadku zieleni. Dodatkowo on wkomponowuje się nowoczesne stylizacje. W każdej kobiecej szafie te dwa kolory powinny stanowić podstawę wiosennych stylizacji.

Moda wiosna lato sprzyja stylizacjom, w kolorach, które idealnie podkreślają trendy modowe. A z pewnością dzięki niektórym z nich zyska również na tym nasza sylwetka.