Jej wysokość też nosi trampki!

białe trampki

Buty to nie jest łatwy temat, zdradzają one nasz nastrój czy aktualny stan. Ja ostatnio zakochałam się w nowych kolekcjach https://zoio.pl/obuwie, które często tam goszczą a ja nie potrafię się czasem powstrzymać.

Mimo że osobiście kocham szpilki nie raz wolę ubrać botki czy trampki. Uwielbiam czasem poczuć pewna swobodę i wygodę. Pragnę czasem obok damy stać się szarą myszką i przeistaczać się  w niezauważoną cichą i zdecydowanie spokojną. Kocham kobiecość i styl lecz chętnie pomijam pewne elementy tylko ze względu na własną wygodę czy widzi mi się . Co w ostateczności tworzy bardzo wysoko jakościowe rzeczy pełne bardzo ciekawych inspiracji. Moc to tylko osobny element.

Czy królowej wolno w trampkach?

Powiedzmy jak byście widziały królową Elżbietę II w trampkach lub najkach? Co najmniej dziwne, zazwyczaj jest to kobieta ubrana w szykowną garsonkę jednak myślę że ona też ma czasem ochotę wszystko rzucić ubrać trampki, beret i poczuć się przez chwilę luźna. Ja myślę że ona wręcz marzy aby nie być tak rozpoznawalna, aby ukryć się i zdobyć chwilę dla siebie. Każdy celebryta tego pragnie i wiem jakie to ciężkie do osiągnięcia. Być niezauważonym w dzisiejszych czasach to zdecydowanie wielka korzyść. Dlatego buty mają ogromną moc i potrafią zmieniać nasze nastawienie z jednej strony na drugą.

Wszystko to kwestia gustu.

Tak jak moje zakupy na ZOiO podobają mi się ich materiały i to jak je można wykorzystać. Dlatego tylko moja miłość do szpilek się podkręciła. Te obuwie idealnie sprawdza się mi i do sukienek i do spodni. Idealna kompozycja dla wygodnej bizneswoman a także dla eleganckiej i pewnej siebie kobiety. Zamiennie trampki czy obuwie sportowe. Jak to pierwsze pada tylko i wyłącznie stosownie do moich chęci. Tak buty sportowe ubieram obowiązkowo pięć razy dziennie i trenuje aby tylko moje ciało utrzymało mi się w kondycji, którą tak ciężko wypracowałam.